Nie je PPC ako PPC

Nie je PPC ako PPC

Predávate produkty, propagujete značku, budujete brand? A máte zapnuté PPC kampane? Že jasné? A využívate kampane na maximum? Ste si istí?

PPC nie je žiadna jadrová fyzika, ale na druhej strane ani malá násobilka. Malé a stredné firmy, startupy, e-shopy si často tento nástroj, ktorý nesmie chýbať v žiadnej efektívnej kampani spravujú sami, niekedy možno oslovia freelancera.


Keďže veľké PPC agentúry často vyžadujú značný budget a nemalé servisné poplatky, riešenie, keď si PPC kampaň spustíte v rámci firmy (veď moja asistentka robí náš Facebook, tak môže aj PPC) alebo oslovíte freelancera (veď to robí takmer zadarmo) môže dávať zmysel. Nakoniec – kampaň vám predsa funguje. Ale naozaj funguje?


Fungujúca kampaň a optimálne fungujúca kampaň – to sú dve rôzne veci. Často aj malé zmeny v nastavení cielenia, aukcií, výbere správnych KPI, meraní konverzií či zvolení efektívnej remarketingovej stratégie spôsobia, že kampaň nielen funguje (odčerpáva sa kredit), ale funguje na 100% (prináša efektívne výsledky).


Možno máte kampaň nastavenú naozaj vynikajúco. A možno nie. Viete, ako to zistiť? Dohodnite si bezplatný audit.


Chcem bezplatný audit